Numer telefonu: +48 606 608 907 E-mail: info@okupski.pl

Produkty spawalnicze TR-Machinery

Oferujemy Państwu wysokiej jakości sprzęt przeznaczony dla profesjonalistów. Można się u nas zaopatrzyć m.in. w innowacyjne pozycjonery spawalnicze, które doskonale sprawdzają się w trakcie obracania i spajania ze sobą małych i średnich detali. Urządzenia z naszej oferty są wygodne w użytku. Większością z nich da się swobodnie operować zarówno w pionie, jak i w poziomie. Odpowiednio dobrane produkty usprawniają wszelkie procesy związane z cięciem i szlifowaniem danego elementu, a także realizacją czynności montażowych. Wykorzystanie tych modeli zapewnia też większą precyzję pracy.

Asortyment na bieżąco uzupełniamy ponadto o najwyższej klasy obrotniki rolkowe. Funkcjonalny sprzęt spawalniczy tego rodzaju świetnie nadaje się do manipulowania elementami cylindrycznymi, takimi jak rury oraz zbiorniki ciśnieniowe. Artykuły te są trwałe i niezawodne. Wyróżnia je również bezpieczeństwo użytkowania.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że kupione u nas pozycjonery spawalnicze i obrotniki rolkowe idealnie spełnią Państwa oczekiwania.


Wiele konstrukcji wymagających zespojenia jest po prostu zbyt duża, ciężka lub złożona, by pracować na nich bez odpowiedniego mocowania czy zabezpieczeń. Z tą myślą powstały pozycjonery spawalnicze, czyli narzędzia obracania trudnych w obsłudze elementów. Gwarantują one zarówno dobry dostęp da poszczególnych części, a także pozwalają precyzyjniej, wygodniej i bezpieczniej przy nich pracować.

 

Obrotniki rolkowe do rur powstały dla konstrukcji wielkogabarytowych o walcowatym kształcie. Urządzenia te zapewniają dowolne pozycjonowanie, silne mocowania i stabilność detalu, a także możliwość rotacji oraz uproszczony dostęp dla użytkownika. Dzięki tej uniwersalności, poza spawaniem, znaleziono dla nich także inne zastosowania, tak jak malowanie, lutowanie czy montaż dodatkowych elementów.

Ich dedykacją jest spawanie elementów o okrągłym przekroju, jednak w odróżnieniu od zwykłych pozycjonerów, te wspomagane są przez stabilizację w postaci oddziaływania pneumatycznego. Obrotniki rolkowe do rur z dociskiem zapewniają dobre przyleganie elementu podłoża, a ich siłę można regulować w zależności od potrzeb. Poza tym doskonale nadadzą się dla ułatwienia procesu malowania czy zgrzewania.

Obrotniki rolkowe do zbiorników BASIC zostały zaprojektowanie jako urządzenia spawalnicze. Ich rolą jest wspomaganie procesów spajania elementów małogabarytowych, jednak jak się okazuje – nie tylko, bowiem znajdują one zastosowanie również w malowaniu, szlifowaniu czy montażu dodatkowych elementów. Dzięki zautomatyzowaniu stabilizują element, zabezpieczają go oraz przyspieszają jego pracę.

 

 

Obrotniki rolkowe do zbiorników MODULAR S przydadzą się tam, gdzie niezbędne jest silne mocowanie i stabilizacja wielkogabarytowych elementów o kołowym przekroju, jak rury silosowe czy kontenery ciśnieniowe. Pozwalają na regulację oraz dostosowanie się do rozmiaru elementu, a przy tym charakteryzują dowolnością oraz precyzją pozycjonowania, co znacznie ułatwia i przyspiesza całokształt pracy.

      

Obrotniki rolkowe adaptacyjne nadają się do obróbki powierzchni bocznych, któremu poddawane mogą być rury, zbiorniki i przedmioty o walcowatym kształcie. Ponadto, ze względu na to, że jest to proces zautomatyzowany, ogranicza on czynnik ludzki, dzięki czemu jest wielokrotnie bezpieczniejszy i skraca czas pracy nad detalami. Pozycjonowanie elementu można połączyć bezpośrednio z procesem spawania