Numer telefonu: +48 606 608 907 E-mail: info@okupski.pl

Witamy na stronach Przedsiębiorstwa Usługowo Handlowego OKUPSKI.

Dzięki ponad 15-sto letniemu doświadczeniu w branży robotyki i spawalnictwa, zdobytą głównie w Niemczech, Austrii, Francji, Szwajcarii, Belgii i Holandii, pragniemy tę wiedzę i umiejętności wykorzystać współpracując z Państwem na terenie Polski.

Głównym nurtem naszej działalności jest naprawa, serwis, dostarczanie części zamiennych oraz podstawowe szkolenia w eksploatacji robotów spawalniczych firmy IGM.

Współpracując z dostawcami z kraju i zza granicy, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu szybką i cenowo korzystną ofertą na części zamienne do Państwa robotów ale i nie tylko.

Jednym z naszych partnerów jest firma             

Firma ism-technic GmbH z Austrii oferuje produkty z branży robotyki oraz spawalnictwa (SHOP ism)

(Zamówienia można również składać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Jesteśmy firmą stale się rozwijającą i otwarta na sugestie płynące z Państwa strony. Robimy wszystko, by świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie jakościowym, a ceny za wykonywane usługi były w pełni przez Państwa akceptowane.

Zapraszamy do współpracy z nami.