Numer telefonu: +48 606 608 907 E-mail: info@okupski.pl

Firma P.U.H. OKUPSKI wspólnie z firmą TR-Machinery oferuje Państwu obrotniki, wspomagające przy spawaniu czy tez obróbce rur, zbiorników i tym podobnych. Na naszą ofertę składają się standardowe maszyny pomagające w pozycjonowaniu detali ale i także urządzenia produkowane na życzenie klienta. Gama produktów obejmuje różnego rodzaju obrotniki rolkowe, pozycjonery spawalnicze i stoły obrotowe.

TR-Machinery jest nie tylko producentem samych obrotników ale również wykorzystuje je w swojej produkcji zbiorników i rur. Dzięki temu stale udoskonala oferowane Państwu produkty, których jest pierwszym odbiorcą testowym.

Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. Gwarantujemy krótki czas realizacji zamówień i Państwa satysfakcję z użytkowania naszych produktów.    

 

NASZ CEL
Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w produkcji zbiorników, stworzyliśmy rodzinę obrotników do zbiorników i rur, które bez kompromisów wspierają działalność naszych klientów. Struktura modułowa była głównym czynnikiem branym pod uwagę przy projektowaniu naszych urządzeń. Pozwala to na tworzenie wydajnych, ale i tez indywidualnych rozwiązań, które można rozbudowywać w kilku etapach.
Jesteśmy pewni, że nasze maszyny mogą być używane we wszystkich obszarach zastosowań. Niezależnie od tego, czy jest to produkcja zbiorników do różnych celów, a nawet do budowy elektrowni wiatrowych. TR-Machinery może dzięki szerokiej gamie produktów i jego modułowej konstrukcji, tworzyć rozwiązania dla wszystkich zastosowań przemysłowych.

NASZ ZAKŁAD
Produkcja w naszym zakładzie w Tatabánya (Węgry) odbywa się na 2500 metrach kwadratowych.
Nasza elastyczność produkcyjna umożliwia krótkie terminy dostaw, nawet przy większych zamówieniach. Oprócz naszych zdolności produkcyjnych, do dyspozycji naszych klientów jest zespół inżynierów, dbających o indywidualne zapotrzebowania naszych klientów.

 Vorstellung

ZAPEWNIENIE JAKOŚCI
Szczególną wagę przywiązujemy do zapewnienia najwyższej jakości naszych maszyn.
Wszystkie nasze systemy posiadają certyfikat CE. Każda z maszyn w różnorodnym asortymencie została przetestowana w rzeczywistych warunkach pracy, więc możemy Gwarantować niezawodność i bezkompromisową łatwość obsługi.

SERWIS I GWARANCJA
Udzielamy gwarancji na nasze maszyny zgodnie z wymogami prawa. Do dyspozycji są również nasi pracownicy, gotowi pomóc naszym klientom. Posiadamy własną firmę transportową, co pozwala nam szybko i ekonomicznie wykonywać prace serwisowe oraz realizować zamówienia.

 

GALERIA