Numer telefonu: +48 606 608 907 E-mail: info@okupski.pl

Termostaty

Swobodne kontrolowanie temperatury w pomieszczeniu w domu lub mieszkaniu to wygoda, na którą zasługuje każdy, szczególnie w sezonie jesienno-zimowym. Właśnie dlatego postaraliśmy się o uwzględnienie w naszej ofercie nowoczesnego urządzenia umożliwiającego sterowanie ogrzewaniem centralnym w zależności od Twoich potrzeb.

Proponowane termostaty elektroniczne to dowolnie programowalne sprzęty, które można zastosować do większości kaloryferów dostępnych na rynku. Zostały wyposażone w wygodny i intuicyjny w obsłudze wyświetlacz, przekazujący Tobie informacje na temat temperatury panującej w pomieszczeniu.

Termostaty grzejnikowe dostępne w sklepie Okupski to sprzęty elektroniczne do sterowania ręcznego za pomocą manualnego pokrętła lub zdalnego programowania pożądanej temperatury dzięki dołączonemu pilotowi. To urządzenie idealne dla inteligentnego domu, w którym nowoczesne technologie występują na każdym kroku - podłączysz je do dowolnego nadajnika IT, a także przełączników MasterGate lub Teleswitch SMS.

ITH-610

ITH-610 bezprzewodowy termostat grzejnikowy. Do automatycznego sterowania ogrzewania ...

Podążaj za duchem nowoczesności i stwórz inteligentną przestrzeń w swoim domu lub mieszkaniu, stosując urządzenia do programowania temperatury komfortowej dla Ciebie oraz reszty domowników.

Termostaty do grzejników z naszej oferty to urządzenia kompatybilne z technologią INTERTECHNO, którą coraz częściej wykorzystuje się w celu zwiększenia funkcjonalności instalacji domowych. Zaprezentowane sprzęty elektroniczne to gratka dla użytkowników, którzy lubią mieć wszystko pod kontrolą - w szczególności temperaturę panującą w pomieszczeniach domu lub mieszkania.

Dzięki naszemu produktowi będziesz mógł zaplanować poziom ciepła we wnętrzu w zależności od pory roku, dnia zarówno w programie godzinowym, tygodniowym, jak i wakacyjnym. Termostaty elektroniczne do grzejników to rozwiązanie dla osób, którym zależy na ekonomicznym korzystaniu z kaloryferów podłączonych do centralnego systemu ocieplania.