Numer telefonu: +48 606 608 907 E-mail: info@okupski.pl

IT-SOS TX blau

Opis ogólny

Czy to w przypadku rabunku, włamania, wypadku w domu, czy pracy lub w osób potrzebujących opieki.

Niezawodne i niedrogie połączenie alarmowe z intertechno daje poczucie pewności, że w przypadku potrzeby pojawi się szybka pomoc.
 
Informuje ratowników, członków rodziny, sąsiadów lub opiekunów za pomocą cichego alarmu i spersonalizowanej wiadomości głosowej. Szybko i bezpiecznie przez cały czas.

W wielu przypadkach szybkie wezwanie pomocy może być kluczowe. Na przykład upadek w łazience, „nieproszona wizyta” w mieszkaniu lub nawet rabunek w domu lub w sklepie. Uniwersalny system połączeń alarmowych z intertechno jest dziecinnie prosty w konfiguracji i obsłudze.

Nawet po zmianie lokalizacji (wizyta u krewnych, dom weekendowy, pobyt w spa) urządzenie można łatwo zabrać i wykorzystać w dowolnym miejscu.

Po naciśnięciu przycisku na nadajniku alarmowym, wybierany jest zapisany numer telefonu i odtwarzana jest wiadomość głosowa trwająca do 30 sekund. W ten sposób jest wystarczająco dużo czasu na wszystkie niezbędne informacje, takie jak imię i nazwisko, dokładny adres, powód połączenia i wszelkie ważne dodatkowe informacje, które są wyraźnie i wielokrotnie odtwarzane. W sumie dostępne są 2 kanały dla 2 różnych numerów telefonów i wiadomości. Kanały są wybierane za pomocą różnych przycisków połączeń alarmowych (czerwonego lub niebieskiego).
 
Wodoodporny nadajnik alarmowy może być noszony jako bransoletka lub przymocowany do ukrytego miejsca (drzwi wejściowe, pod ladą sklepową, stolik nocny). Można używać do 6 nadajników.

System jest prosty i łatwy w instalacji. Wystarczy podłączyć się do najbliższego gniazdka i włożyć kartę SIM od dowolnego dostawcy. Nie ma miesięcznych opłat za wynajem ani innych kosztów bieżących (z wyłączeniem ewentualnych opłat od operatora sieci komórkowej). Tak więc system połączeń alarmowych nadaje się również jako prezent lub może być łatwo przekazany członkom rodziny lub znajomym.

Takiego urządzenia nie powinno zabraknąć w żadnym domu lub firmie, i możesz po prostu czuć się całkowicie bezpiecznie.